Bioenerji Nedir?

bioenerji ile tedaviBioenerji kâinatın yaratıcısı olan yüce Allahın katında bütün yaratıklarının üzerine gönderilen canlıların devamında hayat akımıdır. Yüce tanrı yarattıklarının görüntü âleminde devamlılığının yaratıcısıdır. Bioenerji(Allahın enerjisi), ‘ol’ emri ilahisi el’an devam etmesidir. Bioenerji uygulanan insanlarda şifa yöntemi, vücudun negatif bioenerji’si birikiminden temizlenmesinden ibarettir. Tedavi ise yaşama isteği olan insan bedeninin kendini yaratılışına ait olan, yaşına göre yaratılışına döndüren kendini yenileme gücü ile mucize bir şekilde gerçekleşmektedir. Hastalığa karşı koyan tabiattır bioenerji tedavisi ise ona yardımdan ibarettir. Tedavi tıbbın hangi dalıyla yürütülüyorsa yürütülsün, bioenerji veya diğerleri dahil bu gerçek değişmez.

İnsan bedeninin hastalığa karşı koyma özelliği yaratılışta işlenmiş olan Allahın enerjisi(bioenerji) hem hayatın akışı hem de yetenektir. Bioenerji şifa tedavisi, bioenerji ilmine vakıf olan yeterlilik kazanmış, bioenerji’yi doğuştan itibaren hisseden ya da uyumlama yöntemiyle bioenerji’yi hissedenler, bioenerji tedavisini kabul eden insanlar üzerinde uygulanan çok ileri son derece modern bir yöntemdir. Bioenerjist kişiler bioenerji şifa yöntemi ile kendi kendilerini tedavi edebilirler. Bioenerji, tıbbın diğer ihtisas şubeleri ile diyalog içinde gereğinde yardımlaşma suretiyle çalışmaktadır. Bu konuda en büyük örnek dünyaca ünlü Amerikalı Dr. Eric PEARL dür. Bioenerji bilimini reconnection(tekrar bağlantı) adı altında insanlar üzerindeki şifa etkilerini üniversitelerde ders olarak vermektedir. Bioenerji konusunda mucize başarılarını görsel medyada canlı olarak sergilemektedir.

Bioenerji tıbbı, yaratılış ile beraber insanların kendisinde mevcuttur, bioenerji uygulayan kişiler, pozitif bioenerji şarjı ile vücudun bozulmakta olan bioenerji tıkanıklığı ya da enerji düzeyinde azalma olduğunda organların kaliteli yaşam gücü azalırken bioenerji gücü vücudun bozulmuş olan sistemini pozitif bio enerji şarjı sureti ile vücudun bozulmakta olan bioenerji tıkanıklığını ve ritmini yeniden düzenler. Bioenerji tıbbı vücudun bütünü için baştan sona daima ve yalnızca etkisi olan tıp branşı dır. Bioenerji tedavi yönteminde her hangi bir ilaç, neşter şua ve elektrik, yardımcı olarak kullanılmaz, bu sayılan unsurlara ihtiyaç yoktur. Hayatın akımı olan bioenerji zaten mevcuttur,

İnsan vücudunu çevreleyen bioenerji vücudun akımında olan her olgunun içindedir. Yaşam enerjisi, bu enerji sisteminde insanlar yer küre evren ve bunların hepsi evrensel enerji vasıtasıyla karşılıklı ilişki içerisindedirler, bu anlamda sevgi bitmez tükenmez bir enerji kaynağıdır. Yaşama isteği aşırı derecede ise kişi olağan üstü kişilik sergiler. Çevrenin bio enerjisi, beden çevredeki bioenerji ile devamlı iletişim içindedir, kişi kendi bioenerji’si ile çevreyi etkiliyor ise kendisi de çevrenin bioenerji etkisiyle uyum içindedir. Düşüncenin bioenerji’si, insanın diğer canlılardan farklı yanı, düşünen ve zekâsını en iyi kullanan canlıdır, düşünceler ilahi kurallar istikametinde yeşerir ve geliştirilirse, sorun üretici değil, çözücü, yüksek karakterde ve seviyede insanlar yetişir, sonuçta, yaratıcının gösterdiği yolda hareket ederek ortaya çıkan kaderlerini yaşayacaklardır.

Bioenerji şifa tedavisinin hastalar şifa buluyor ama hastalık geçmiyor imajını silmek istiyorum. Tıbba ışık tutacağına inanıyorum, bu işi yapanlarla bilgi paylaşımı istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>